whatsapp

Ana Sayfa / Haberler / Ağırlık-Ürün Kontrol Uygulaması

Ağırlık-Ürün Kontrol Uygulaması

Ağırlık-Ürün Kontrol UygulamasıAğırlık - Ürün Kontrol uygulamalarınız için size Scaime marka ağırlık kontrol modülleri ile destek vermekteyiz.Ağırlık - Ürün Kontrol uygulamalarınız daha stabil ve doğru yapabilmeniz için sizlere Scaime marka eNod serisi Kontrölör ve Load Cell'ler ile destek vermekteyiz. eNod3-C ve eNod4-C Kontrölörlerimizi sisteminize entegre ederek kullanabilirsiniz. Modbus,Profinet,Profibus,TCP/IP üzerinden haberleşebilir panelleriniz ile veya bilgisayar aracılığı ile kullanabilirsiniz.eNod4-C

Ağırlık Kontrölörlerimize PLC üzerinden veya panel üzerinden değerler gönderebilir ve sonuçları okuyabilirsiniz. İçerisinde hazır yüklü olan Checkweigher yazılımı ile sizin fazla bişey yapmanıza gerek kalmaz. İçerisinde bulunan dahili input ve output'ları istediğiniz gibi yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Çıkışlardan ister istediğim istediğiniz değerler gelince çıkış alabilirsiniz, ister analog öıkışlı modülümüzü alarak sonuç değerine göre istediğiniz Volt'ta (0-10) çıkış alabilirsiniz. eNod4-C Serisi Kontrölör'ü PLC olmadan kullanabilirsiniz. Piston gecikme süresi ve açık kalma süresini istediğiniz gibi eNod4-C üzerinden değiştirerek PLC maliyetinden ve aralarındaki Haberleşme zamanından kurtulur daha hızlı işlemler yaptırabilirsiniz.

Ağırlık - Ürün Kontrol uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize mail atabilir veya telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizin için önerilenler kısmında Checkweigher için kullanabileceğiniz birkaç ürün vardır sayfalarını ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.


Etiketler ; ağırlık kontrol,ürün kontrol,checkweiger,ağırlık kontrölör,scaime,enod4
Ağırlık-Ürün Kontrol Uygulaması

Sizin için Seçtiklerimiz

Bize Ulaş : +90 532 206 62 37 eliton whatsapp

info@elitonotomasyon.com.tr