whatsapp

Ana Sayfa / Haberler / Scaime Türkiye Resmi Distribütörlüğü

Scaime Türkiye Resmi Distribütörlüğü

Scaime Türkiye Resmi DistribütörlüğüEndüstriyel tartım ve sensör teknolojileri konusunda sayılı markalardan olan SCAİME Türkiye temsilciliğini Eliton Tartı ve Otomasyon Sistemleri olarak üstlenmiş durumdayız.Endüstriyel tartım ve sensör teknolojileri konusunda sayılı markalardan olan SCAİME Türkiye temsilciliğini Eliton Tartı ve Otomasyon Sistemleri olarak üstlenmiş durumdayız. Hassas ölçüm, sağlam ve dayanıklı yapıları ile  teknolojik ürünler sunan SCAİME markasının Türkiye’deki ürün satışı ve servis hizmetleri Eliton Tartı ve Otomasyon Sistemleri olarak tarafımızdan yürütülecektir.

 

Ürün gamında 200 miligremdan başlayarak 100 000 kilograma kadar hata özel üretim olarak 1000 ton kapasiteye kadar lama tipi, s tipi, yassı tip (mayın tipi), kamyon kantar tipi ve minyatür tip yük hücreleri (load cell) çeşitleri mevcuttur. Fiber optik sensör çeşitleri, kuvvet sensörleri çeşitleri ve elektronik kontrol sistemleri üretimi yapmaktadır.

Koruma IP sınıfları yüksek paslanmaz çelik load cell ve sensör modelleri ve ATEX exproof özellikleri sahip ürünler SCAİME tarafından üretilmektedir.


Etiketler ; scaime,scaime türkiye,scaime turkey,eliton tartı
Scaime Türkiye Resmi Distribütörlüğü

Sizin için Seçtiklerimiz

Bize Ulaş : +90 532 206 62 37 eliton whatsapp

info@elitonotomasyon.com.tr